Thinline: Výzkumný projekt Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity


Pro návrat na předchozí stránku prosím nepoužívejte klávesu backspace, ale tlačítko "Předcházející" dole na stránce.

Tento dotazník je součástí projektu Masarykovy univerzity v Brně ve spolupráci s Ústavom psychologie zdravia na Univerzitě Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Projekt zkoumá používání technologií vzhledem ke stylu stravování či sportování a udržování kondice (http://thinline.fss.muni.cz/o-projektu/kvantitativni-cast). Dotazník se zaměřuje na to, jak mladí lidé ve věku 13-28 let používají internet (např. k hledání informací či diskusím s ostatními) s ohledem na vlastní způsob stravování či sportování, např. pokud drží dietu, zvolili si specifický stravovací režim, sportují či cvičí. Projekt se dosud zaměřoval na návštěvníky českých stránek, nyní bychom rádi zapojili i návštěvníky stránek slovenských.

 

Všechny vyplněné údaje zůstanou anonymní a budou využity výhradně k výzkumným účelům. Dotazník můžete kdykoli opustit. Dotazník zabere asi 20 minut. Jako poděkování za Váš čas a ochotu budete po vyplnění z dotazníku (aspoň z 90 %) zařazeni do slosování o 3 pokázky - 1 v hodnotě 50 Eur a 2 v hodnotě 20 Eur -  na nákup na Mall.sk. Podrobné instrukce ke slosování a vyzvednutí výhry jsou na konci dotazníku.


Pokud jste tento dotazník už vyplňoval/a, prosíme nevyplňujte jej znovu. Pokud souhlasíte s účastí na výzkumu, klikněte na „Další“ a přejděte na dotazník. Pokud je Vám méně než 18 let, kliknutím dáváte najevo, že s Vaší účastí souhlasí i Vaši rodiče.

 

Děkujeme návštěvníkům českých stránek, sběr v rámci ČR byl již ukončen. 30.10. budou vyvěšeny výherní čísla zde: http://thinline.fss.muni.cz/o-projektu/kvantitativni-cast